O firmie
       Ze względu na profil działalności AMRAR Spółka z o.o. korzysta z ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności kontraktowo - deliktowej w "WARTA" S.A.

       Do 2000 r świadczyliśmy również usługi detektywistyczne, głównie dla dużych instytucji prawa handlowego i zakładów produkcyjnych w zakresie niezbędnych ustaleń (wiarygodność kontrahentów, ich stan prawny oraz sytuacja finansowa i majątkowa itp.).

       AMRAR Spółka z o.o. od 1992 roku jest członkiem Polskiego Związku Pracodawców "OCHRONA" - poprzez udział w pracach tego podmiotu, uwiarygodnia swoją obecność na rynku.

       Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, związana w większości z firmą od początku jej istnienia i wyposażona we własne środki techniczne, w tym także łączność bezprzewodową, stosowne do wykonywanych zadań i obowiązujących przepisów prawa, jest gwarantem jakości świadczonych przez nas usług.
       Pracownicy naszej firmy są szczegółowo sprawdzani nie tylko pod względem dotychczasowej pracy zawodowej, kwalifikacji i niekaralności; muszą także spełniać określone kryteria etyczno-moralne. Oceniani są i kontrolowani poprzez stały całodobowy nadzór kadry kierowniczej Agencji. Wyposażenie naszych pracowników, ich umundurowanie oraz środki transportu są zawsze odpowiednie do realizowanego zadania, uwzględniamy także indywidualne życzenia Zleceniodawcy. W zależności od ilości realizowanych kontraktów ilość zatrudnianych przez nas pracowników podlega pewnym wahaniom; średnio jest to około 60 osób. Dysponujemy także samochodami przystosowanymi do przewozu wartości pieniężnych, a w zakresie monitoringu chronionych obiektów współpracujemy z wyspecjalizowaną firmą "EKOTRADE".
<< Powrót
Projekt i wykonanie InforpolNET